KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12577511

nr 1257 7511

Marita Karlsson

(f. 1947), Finland

Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 71x51

Marita Karlsson, finländsk konstnär, konstpedagog och frilansjournalist född 1947 i Lojo.

måndag 27 maj 2019
kl 19:12:06

Marita Karlsson

Läs mer om Marita Karlsson